Венецуела има средствата да продължи национализирането на компании и ще го прави "когато се появи възможност", предаде БГНЕС.
"Задават се въпроси дали имаме парите да продължим с национализирането. Да, имаме ги", заяви венецуелският президент Уго Чавес по време на посещение в Бразилия след среща с колегата си Луис Инасио да Силва. Национализацията ще продължи "когато се появи възможност", защото страната инвестира с приоритет в социални програми и защита на работните места, обясни той. Чавес заяви, че национализирането на компаниите е запазило в страната 10 милиарда долара, които в противен случай са щели да бъдат изпратени навън. Крайно лявото правителство на Чавес наскоро национализира компании в железопътния, телекомуникационния и банковия сектор и заплашва да направи същото с фармацевтични и хранителни фирми.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
В РАБОТЕН ДЕН шефът на държавната ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!