Босненски дижахидст заплаши САЩ с нови атентати и показа във видео Лас Вегас и Сан Франциско. Видеото е с продължителност от 9 минути и според експерти по сигурността е заснето в Мосул, докато кадрите от американските градове са автентични и показват моста Голден Гейт и Лас Вегас Стрийп, предаде Фокус.
Обръщението е направено на босненски език и в него се казва: Вдигнете се мюсюлмани, убивайте християните и техните слуги в техните държави и техните градове. Поставяйте взривни устройства под техните автомобили, в техните домове и офиси. Убивайте ги със снайпери и заглушители или дори с ножове и не правете разлика между военни и цивилни, както техните самолети не правят разлика между нашите войници и гражданското население."
Във видеото се отправят хвалебствия за действията на Омар Матин, който през юни уби 49 души в нощен клуб в Орландо, Флорида.
Видеото е поместено в почти всички издания от страните от Западните Балкани.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?