ГЕРБ са една шайка престъпници, като всички други търговски дружества, наречени политически партии обяви на пресконференция в София прес Николай Колев Босия.
Стана ясно, че досъдебното производство срещу него е прекратено, но е получил известие, че трябва да плати глоба от 200 лв., която той категорично заяви, че не смята да заплати.
Дисидентът обеща, че ще подведе под съдебна отговорност Първо районно управление в София за нарушаване на гражданските му права и оказан физически и психически тормоз, когато се опита да хвърли развален домат по фасадата на Народното събрание.
Припомняме, от идея на Босия тръгна така наречената „доматена революция". Преди 10-на дни дисидентът обяви, че ще хвърли 6 домата по 6 институции в София.
Той представи своя план за ново управление на държавата, състоящ се от три стъпки.
Според него трябва да се създаде кръгла маса за изготвяне на стратегия за излизане от кризата и създаване на граждански съвети, съставени от експерти, учени и общественици с неопетнен морал.
Следващото действие трябва да бъде създаване на нова конституция, която да бъде гласувана чрез референдум.
Финалната стъпка според него следва да бъде преструктуриране на Народното събрание в двукамарен парламент, в който горната камара да бъде обезателно с мажоритарен характер.
Той поясни, че това се налага като необходимост поради десетилетията лошо управление от корумпирани институции и политици.
„Не е тайна, че депутатите създават закони обслужващи не народа, а една малка шайка олигарси"категоричен бе Колев.
Според него щом председателят на водещата партия в страната управлява и държавата, то тогава става недействително твърдението, че сме парламентарна република.
„Още през 1997 година дадох обет, че ще търся истината и ще я разпространявам и действията ми в момента са продукт точно на тази гражданска воля", убедено заяви Колев.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия