Свързани новини

03.12.2012 16:44

Босия глобен с 200 лв. за „доматената революция”

Видян 1878 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

ГЕРБ са една шайка престъпници, като всички други търговски дружества, наречени политически партии обяви на пресконференция в София прес Николай Колев Босия.


Стана ясно, че досъдебното производство срещу него е прекратено, но е получил известие, че трябва да плати глоба от 200 лв., която той категорично заяви, че не смята да заплати.


Дисидентът обеща, че ще подведе под съдебна отговорност Първо районно управление в София за нарушаване на гражданските му права и оказан физически и психически тормоз, когато се опита да хвърли развален домат по фасадата на Народното събрание.


Припомняме, от идея на Босия тръгна така наречената „доматена революция". Преди 10-на дни дисидентът обяви, че ще хвърли 6 домата по 6 институции в София.


Той представи своя план за ново управление на държавата, състоящ се от три стъпки.


Според него трябва да се създаде кръгла маса за изготвяне на стратегия за излизане от кризата и създаване на граждански съвети, съставени от експерти, учени и общественици с неопетнен морал.


Следващото действие трябва да бъде създаване на нова конституция, която да бъде гласувана чрез референдум.


Финалната стъпка според него следва да бъде преструктуриране на Народното събрание в двукамарен парламент, в който горната камара да бъде обезателно с мажоритарен характер.


Той поясни, че това се налага като необходимост поради десетилетията лошо управление от корумпирани институции и политици.


„Не е тайна, че депутатите създават закони обслужващи не народа, а една малка шайка олигарси"категоричен бе Колев.


Според него щом председателят на водещата партия в страната управлява и държавата, то тогава става недействително твърдението, че сме парламентарна република.


„Още през 1997 година дадох обет, че ще търся истината и ще я разпространявам и действията ми в момента са продукт точно на тази гражданска воля", убедено заяви Колев.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

близнаци

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия