Свързани новини

07.07.2009 14:30

Борисов ще работи добре с Първанов

Видян 3665 пъти | Коментари 0
Гласували 2 рейтинг: 3.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Знам, че ще оставя София в безупречно състояние относно инфраструктура и трафик - с метро, с естакади и с велоалеи. Това заяви пред журналисти столичният кмет и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов, цитиран от БГНЕС.


Той съобщи, че вече е пуснал критерии сред членовете на ГЕРБ за избор на негов заместник. По думите му той трябва да е много работлив. "За един кмет е важно да му осигуриш финансиране и да има готови проекти, а в случая той ще има и двете", уточни Борисов.


Той подчерта, че новият кмет ще има подкрепата на правителството, което ще се отнася към София като към своя столица, а не като към чужда - да й прави кризи с боклука и да й създава проблеми. Борисов е категоричен, че правителство ще се сформира до 14 юли, но не пожела да уточни дали министрите от бъдещия кабинет ще бъдат само от ГЕРБ. Той благодари на президента за "добрите думи, които е казал днес, за това, че се е отнесъл добронамерено към победата и е зачел волята на народа и като институции правителството и парламентът ще се постараят да работят максимално добре с президента Георги Първанов".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма

към хороскоп хороскоп

телец

Фокусът днес попада върху партньорските отношения

Фокусът днес попада върху партньорските отношения и