Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се отказва от председателското място на Комисията по външна политика и от участие в комисии в 51-вото Народно събрание, съобщиха от партията.
„Бойко Борисов благодари на всички народни представители, които вчера с гласовете си го подкрепиха при избора му за председател на Комисията по външна политика. Групата на ГЕРБ - СДС номинира за позицията председател на Комисията по външна политика Йорданка Фандъкова”, гласи информацията.
Председателят на ГЕРБ започна работна обиколка в страната, по време на която ще се срещне с кметове, общински съветници и симпатизанти на ГЕРБ. Изпълнителната комисия изготвя вече график за посещенията, както и актуалните теми от дневния ред, касаещи проблемите на общините, които ще бъдат тема по време на срещите. От формацията припомнят, че техни кметове управляват в 119 общини.
Снимка: Архив
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!