Германското държавно Дойче Веле прави ясна немската реакция на случващото се с бг властта и тя е негативна...
"Бедна страна, в която малцина олигарси контролират голяма част от икономиката": с такива обяснения започват много от днешните статии за България в чуждестранните медии. Ето как отразяват вчерашния протест в София:
В кореспонденция на германския „Ди Велт“ за пореден път четем следните констатации: „България е смятана за най-бедната страна в ЕС, където корупцията е най-силно разпространена. И където малцина олигарси контролират голяма част от икономиката“.
"Заради предполагаеми връзки с могъщи олигарси"
Германският вестник преразказва случилото се през вчерашния ден, а по повод проекта за конституция пише: „Наблюдатели се съмняват, че правителството ще успее да събере необходимите 160 гласа, за да изкачи следващото стъпало на процедурата. Критиците упрекват Борисов, че конституционната реформа не предвижда по-строг контрол над главния прокурор. Към сегашния главен прокурор Иван Гешев също са отправени искания за оставка заради предполагаеми връзки с могъщи олигарси“.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!