Бойко Борисов използва внезапната си поява на парламентарната трибуна, за да нахока партньорите на ГЕРБ в управлението на страната. Той разкри, че най-силно възмущение у него са предизвикали твърденията за задкулисни споразумения с ДПС.
Борисов обвини партньорите, че не стоят в пленарната зала и не подкрепят с гласовете си важни законопроекти на ГЕРБ. Именно заради това оставало впечатление, че ДПС дава подкрепа и по този начин тръгват слуховете за задкулисие. Като пример той посочи вота за емитирането на заем.
"Защо ние си го причиняваме? Излиза, че г-н Писанчев, за когото ГЕРБ даде отлична оценка, чуждите служби също, опитвайки се да правя това нещо за спокойствието на службите, аз съм зависимият човек. Въпросът е кой управлява Борисов? Тези, които ме познават знаят, че съм неуправляем", заяви премиерът.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев