05.04.2009 14:42

Борисов: "До 20 години „Кремиковци” става най-скъпият район!"

Видян 3307 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

"След 20 години „Кремиковци” ще бъде най-скъпият район на София!" Такова мнение изрази столичният кмет Бойко Борисов след откриването на ремонтираните сгради на училище и детска градина в Горни Богров.


По думите на столичния кмет до средата на юни, всеки ден може да бъде откриван нов обект, а до края на годината в София ще бъдат построени още 20 детски градини. На откриването на учебните заведения присъства и кметът на Щутгард Волфган Шустер. Ето какво още каза Бойко Борисов:


"До края на тази година ще направим още 20 детски градини, но за радост, от една страна, има деца, но от друга колкото по-добре правим детските градини, толкова повече желаещи идват да се запишат. Колкото повече градини откриваме обаче списъкът с чакащите не намалява, а се увеличава и правителството се подиграва като ни дава 5 милиона лева за два милиона жители. Това ни беше помощта от правителството". "Aко искайте попитайте кмета на Щутгарт - ако Ангела Меркел му отпусне два милиона евро как ще й благодари, но за съжаление живеем в такова време с такова правителство", предложи столичният кмет.


Информацията е на Дарик радио, цитирани от БГНЕС.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

козирог