Ако загубим балотажа, отиваме на предсрочни избори, ние излизаме от управление. Това каза премиерът Бойко Борисов пред журналисти, предаде Фокус.
„От политическите партии ГЕРБ се представи най-добре. Всички останали са скрити зад какво ли не. Играхме честно с наш кандидат. Нека видим крайния резултат. Ще го изчакаме. Мисля, че Цецка Цачева и Пламен Манушев направиха доста добра кампания. Изненадват ме резултатите на РБ, очаквах повече. Мобилизираме се за втория тур, при тази малка разлика, мисля че на 2 тур имаме реален шанс да ги победим. Извадихме си поуки. Следващия понеделник, ако загубим балотажа отиваме на предсрочни избори, ние излизаме от управление”, заяви премиерът.
"БСП-ДПС е фронтът, те вече играят заедно", каза премиерът. По думите му 14 процента от избирателите на Реформаторския блок са гласували за Румен Радев. "Представянето на Трайчо Трайков е повече от слабо", коментира Бойко Борисов.
Снимка: БНТ
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес хората ще бъдат по-склонни да се вслушат в