Многопрофилната болница в Добрич спешно се нуждае от медицински сестри. Призивът на ръководството на здравното заведение е към всички кадри с необходимото образование от цялата област за даване на дежурства, за да може да се осигури нормален начин на работа за всички отделения, като най-проблемните зони са Първо и Второ вътрешно отделение. От болницата уточняват, че Covid отделенията са осигурени с достатъчно лекари и медицински персонал и за тях не се търсят нови кадри, предаде БНР.
От около десет медицински сестри има нужда многопрофилната болница в Добрич, за да осигури нормалния начин на работа на всички отделения, заяви прокуристът на здравното заведение д-р Георги Желязков.
„Апелът е за всички желаещи доброволно медицински сестри от региона - да заповядат и да работят във всички останали отделения, основно вътрешни отделения, извън Covid-сектора“.
Д-р Желязков допълни, че това няма да е доброволен труд, а ще се заплаща и с помощта на община Добрич, като предвидената сума е от около 100 лв. на дежурство.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на