БНТ, която се издържа от данъкоплатеца със 70 милиона лв. годишно, без да броим допълнителните субсидии от държавата по еврофондовете и изборите, най-нагло излъчва реклама на бира. Тя обаче е маскирана като сериал. Осигурява я от всички вестници и сайтове, където се публикува нейната програма, през видеоанонсите в собствените си канали, до самото излъчване на филма в праймтайма. Поредицата носи наименованието на бирата и разказва историята на създателя, откъдето идва въпросното название. Що за наглост е това? Къде е СЕМ да си каже тежката дума? Колко пари е взел някой, за да сложи изобщо в програмната схема откровено рекламната продукция?
На нас въпросната марка бира ни е любима, но това не значи, че сме глупаци, след като хем ни вземат пари от джоба – от нашите данъци, за да издържат БНТ, хем ни се подиграват, като си осигуряват корупция, за да ни промиват мозъците. С бира...
И, накрая, след като вече 8-и месец мина след законния край на втория мандат на Вяра Анкова, докога тя ще заема поста генерален директор на БНТ? Доживот ли?
Автор: СЛАВА
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и