Генералният секретар на ООН Бан Ки Мун изпрати лично послание до севернокорейския лидер Ким Чен Ир посредством представител на ООН, намиращ се на посещение в КНДР, съобщават местните официални медии, цитирани от БГНЕС.
Ким Чен Ир "получи лично послание и подарък от генералния секретар на ООН", посочва Корейската централна новинарска агенция. Посланието е предадено от пратеника Лин Паско на Кин Йонг-Нам, втори по власт в комунистическата държава. Паско, който е подсекретар по политическите отношения, извършва четиридневно посещение в Северна Корея, за да призове страната да се завърне към масата на шестстранните преговори за ядрено разоръжаване. Това е първото официално посещение на представител на ООН в КНДР от 2004 г. насам.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески