Правосъдният министър Екатерина Захариева и отговорната за туризма Николина Ангелкова се оказаха най-богатите министри. Това става ясно от декларациите им за 2015 г., които са публикувани на страницата на Сметната палата.
Захариева е декларира 3 апартамента, къща в столицата и магазин в Пазарджик на обща стойност от половин милион. Тя е собственик и на земеделска земя в Гърция за 105 114 лв. Мъжът й разполага с 3 банкови влога в евро или общо 75 000 и един в долари за 15 бона.
Не й отстъпва обаче министърът на туризма Николина Ангелкова, която си е купила миналата година апартамент с гараж за 210 000 лв., придобити от спестявания, получила е BMW 530 XD, има влог от 2107 британски лири, 2 депозита за 60 000 лв. и влог от 65 057 евро.
Радан Кънев пък е изкарал 45 694 лв. от трудови отношения извън заплатата си на депутат и 22 395 лв. от друга стопанска дейност.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед