Свързани новини

21.02.2021 19:36

Ако ГЕРБ спечели, падаме в яма: Хр. Иванов

Видян 4559 пъти | Коментари 7
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

„Ако ГЕРБ загуби изборите, в България ще има несигурност, но ако ги спечели, ще има сигурност в това, че ще продължим да се свличаме в тази корупционна яма”, заяви Христо Иванов от ДБ пред ТВ 1.Той изрази увереността си, че ГЕРБ ще използват всички средства, за да удържат властта заради огромният финансов залог:“Става въпрос за това кой ще програмира харченето, в случая на ДПС - краденето - на тези 12 млрд., които ЕС отпуска на България в рамките на тези пакети за справяне с последствията от кризата. Другият въпрос е дали, чисто физически, г-н Борисов ще бъде премиер или ще бъде Затворник No1 в републиката.” “Големите въпроси на България са три. Как да рестартираме демократичния и правовия ред в страната? Как да оздравим институциите? Как да решим фундаменталния проблем с човешкия капитал на България, който има две измерения”, изброи Иванов.


Снимка: БГНЕС



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 006 Тодор 24.02.2021 16:57

    Не ми се мисли какво ще бъде, ако провален политик като пионката на Прокопиев - Христо Иванов се докопа отново до власт... само вижте какви престъпления прави районната кметица на Красно село, която е от "Демократична България"!

  • 005 Велина 23.02.2021 09:04

    Добре, че Христо Иванов и ДБ нямат никакъв шанс да спечелят изборите, че иначе съвсем щяхме да го закъсаме.

  • 004 Симо 22.02.2021 20:43

    Е то пък щото ако не дай боже кратуните на Иванов спечелят ще литнем…

  • 003 Петър 22.02.2021 20:33

    Христо Иванов обича да кълне Герб, защото не успя да си намери място в техните редици и го изгониха като видяха колко е некадърен.

  • 002 Anonimen 22.02.2021 12:00

    За да не спечели партията на корупцията, наложила фашизирано управление Е НЕОБХОДИМО МАСОВО ГЛАСУВАНЕ! ПРИПОМНЕТЕ НА ПЕНСИОНЕРИТЕ ЗА ТОВА, ЧЕ ГЕРБЕРСКИ ШЕФ ОТКРИТО ПРИ ЦВЕТАНКА РИЗОВА БЕ ОБЯВИЛ, ЧЕ СА ИЗЛИШНИ ХОРА!!!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

скорпион