На столичното летище вече работи първият автомат за билети за градския транспорт. Той е монтиран на Терминал 1. Билетите от автомата се купуват с български левове и монети, съобщиха от от Центъра за градска мобилност. Подобен автомат ще се монтира и на Tерминал 2, като той ще работи и с кредитни и дебитни карти. Издадените билети важат за автобусите от линии 84 и 384. Устройството е първото за наземния транспорт в столицата, като подобни автомати има в станциите на столичното метро.
Предстои пускането и на електронно заявление за издаването на картите за градски транспорт в София. То ще е достъпно през сайта на Центъра за градска мобилност, като целта е да се спести времето на гражданите при издаването на електронната карта.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Чудовищата са реални, привиденията ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази