Демократи за силна България (ДСБ) взеха решение за излизане в опозиция, а СДС и Движение България на гражданите (ДБГ) ясно заявиха, че продължават подкрепата си за управлението. Очаква се днес ДБГ да предложат на партньорите си от Блока декларация за подкрепа на правителството с ясен ангажимент, че през първите 6 месеца на следващата година ще бъдат постигнати видими резултати в антикорупционното законодателство и законодателството, свързано със съдебната реформа, реформите в образованието и здравеопазването, за оптимизиране на разходите в енергетиката и за ускоряване на работата по електронното управление.
По-рано Меглена Кунева изрази мнение, че с подписите си под декларацията партньорите ще гарантират единството на Блока. По повод решението на ДСБ за излизане в опозиция, Меглена Кунева каза, че "или си в опозиция, или не си. Трето положение няма".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Защо, вместо да се чудим как да вържем ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Фокусът днес попада върху партньорските отношения и