„Над 300 автомобила са засечени от общинските радарни табла да шофират в София с над 200 км/ч само за месец – алармира шефът на Столичния общински съвет Георги Георгиев, който в момента води мащабна кампания за ограничаване на скоростта в града до разумни граници, за която вече сме писали - На това безобразие трябва да се сложи край! Нека спрем убийците на пътя”.
Юристът продължава: „Убеден съм, че решението е с промени в закона да се даде възможност на пътна полиция да санкционира и през общинските камери в цялата страна. Това ще е една силна дисциплинираща мярка за недобросъвестните водачи и ще даде допълнително спокойствие и сигурност в града. Депутати от ГЕРБ-СДС вече внесоха в парламента законопроект, който регламентира това. И очаквам подкрепа от всички политически групи”.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед