18-годишно момче е починало след побой станал в центъра на Враца. Случаят се е развил около 13 ч. на едно от възловите кръстовища.
По данни на очевидци причината е спречкване между трима мъже. Всичко тръгнало от това, че 18-годишното момче натиснало на клаксона на колата, за да направи забележка на двама движещи се пеша мъже. Това довело до ескалация на напрежението и последвалия зверски побой над младия шофьор. От силен удар, 18-годишното момче е починало. Единият от участниците в мелето е избягал, а другият е хванат от полицията. Разпитват се още свидетели на инцидента, съобщават от МВР.
Малко след 17 ч. вчера вторият извършител – 36-годишния Д.П., който е и криминално проявен, се предаде сам на властите.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Два часа, след като стана ясно, че ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!
Този ден е подходящ за бюджетиране и поставяне на нови