23.11.2021 09:30

БСП стигна безпрецедентно дъно: Станишев

Видян 4059 пъти | Коментари 2
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

процента на БСП.


Сега Станишев обясни, че е притеснен, тъй като на сайта на БСП не е видял какъв всъщност е мандатът за преговори: "Има две неща, които са твърде общи - едното казва, че не трябва да има, че БСП е против либерална политика и против приватизация на ББР, което е един малък елемент от политиката и другото е националните интереси по отношение на Р.С. Македония. По същество това е картбланш. Това означава договаряйте се за всичко, каквото искате, само и само да влезем в управлението и да си разпределим постове. Оцеляването на ръководството може да бъде за сметка на оцеляването на БСП като кауза и като партия. Това е неприемливо".


Според шефа на ПЕС пак се търсят виновни - вътрешнопартийната опозиция и президента. "Всички виждаме, че и между двата тура на президентските избори продължи една странна, но много агресивна война срещу президента и служебното правителство чрез подставени лица, чрез проксита", категоричен е той.


"Така че няма никакъв знак, че са извлечени някакви поуки и ако си спомняте, след всички предишни загуби и на европейските избори, и на местните избори, аз призовавах да се направи смислен разговор и анализ. От това има нужда БСП - за политическата посока, за посланията, за целия начин на нашето функциониране, защото винаги съм казвал: последните години БСП се опитва да копира ГЕРБ. Българите това не го искат. Не искат да сменят един ГЕРБ с псевдогерб вляво", коментира още той.


 Егор Глазунов



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 24.11.2021 09:38

    ТОЗИ ,ако продължават да го ПОКАЗВАТ,"бсп" не само ще стигне ДЪНОТО,но и ще се ЗАКОПАЕ МНОГО,МНОГО,МНОГО на ДЪЛБОКО!!!

  • 001 един дол дренки 23.11.2021 18:30

    Този еврейски глобалист да не се прави на утепана лисица, защото началото на дъното го постави именно той, а седесарката Нинова го завърши. Хората добре помнят, но лошото е, че не си взимат бележки. Някой има интерес и работи целенасочено за унищожаването на БСП и маските трябва да паднат

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!

към хороскоп хороскоп

стрелец