28.04.2021 14:53

Топлофикациите са ни вземали 12% повече пари от нормалното от юли м.г.: Булгаргаз

Видян 11466 пъти | Коментари 2
Гласували 2 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

това увеличавало разходите им – ами да не произвеждат ток, щом оскъпява парното ни. Особено софийската, която е наша собственост – общинска. Другите са на ЕВН в Пловдив, на Веолия – концесионера на Софийска вода, във Варна и на офшорки около олигарха Ковачки в Бургас, Перник, Плевен, Сливен и т.н. Вчера писахме за канското имение на последния клан.


КЕВР, чийто мандат изтече още на 2 април миналата година, но кой знае защо властта не ще да го сменя, обаче влиза в положението на измамилите потребителите. А Комисията за защита на потребителите с изтекъл на 27 март м.г. мандат е пас. Можело било да се окаже, че макар газът миналата зима да е бил по-евтин, потребителите все пак да са плащали като цяло по-малко за услугата, обясниха от регулаторния орган.


"През зимния сезон, когато потреблението в страната е няколко пъти по-високо в сравнение с това през летния сезон (за първото тримесечие на 2021 г. по данни на Газпром България е внесла 52% повече руско синьо гориво), Булгаргаз успя да предложи цени на газа, които са значително по-ниски в сравнение с тези на европейските газови пазари, включително и тези в региона", поясни шефът на държавната фирма - монополист.



Илиян Костадинов




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 29.04.2021 09:21

    В държавата на мафията, в която държавните институции са превърната в бухалки всички във властта и бизнес кръговете и крадат поголовно от всеки и от всичко и липсва орган, който да ги подведе под отговорност. За това всичко корумпирано и престъпно на бунището

  • 001 Anonimen 29.04.2021 08:49

    Мръсната башибозушка сган, която краде от хората и храни поредния политически помияр на власт

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

стрелец