13.03.2021 09:03

Починалата жена е била във видимо добро състояние преди Астра-ваксинацията

Видян 6881 пъти | Коментари 3
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Здравният министър заяви, че липсват причинно-следствени връзки между фаталния край и поставянето на препарата.



„Жената е с наднормено тегло, с операция заради запушена аорта на сърцето през 2005 г., троен байпас. Категорично няма образуване на тромби, нямаме данни за причинно-следствена връзка“, заяви здравният министър Костадин Ангелов.


Заради случилото се временно се спират изобщо ваксинациите с оксфорския препарат.



„Това е една превантива мярка, за да сме сигурни, че след 7 дни, когато излезе заключението, да вземем окончателно решение как продължаваме ваксинацията с „АстраЗенека“, допълни министърът.


Кардиологът, поставил ваксината, не беше открит за коментар. Личният лекар на починалата жена отказа да отговори на въпросите ни.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 истината е 13.03.2021 22:53

    че всяко опитно мишле, на което са сложили ваксината на АСТРА ЗЕНЕКА, е част от третия етап на тестването на ваксината.Хора, пазете си живота, не бъдете опитни мишки.

  • 002 Anonimen 13.03.2021 15:28

    Не ви ли е ясно,че никога няма да научим истината?

  • 001 Anonimen 13.03.2021 11:02

    Да те е страх вече да отидеш и на лекар, отиваш за преглед, а ти бият ваксина и хоп.....

RSS

Най-нови

Трима души са открити мъртви в общежитие в Ловечшко

Има задържан по случая с откритите три тела в Угърчин

Трима души са открити мъртви в общежитие ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма