Те дори не ни увеличават заплатите. Единици са болниците, които получават тези пари. И си мислят, че ще ни запушат устите. Чуваме само едно „бла, бла“ и нищо. Ние продължаваме да сме в същата тиня. Ние обиколихме институциите и никой не ни обърна внимание. Това е геноцид, не преувеличавам. Сега всички ще берем плодовете на това нещо.
Не си ли давате сметка, че един ден няма да има кой децата ни да обслужва? При първите случаи лекарите си даваха назначенията през вратите. Събират доброволци, на тях им дават 60 лева. Парадоксите са един след един.
Решението е тези горе да си мръднат задниците- защитена професия, вдигане на заплатите, категория труд и нощния труд. Ето това трябва да се промени. Който не вярва – да дойде. Храната в болницата е ужасна. Всеки ден е пилешка кълка със синкав цвят, мирише ужасно. Накрая стискаш очите и хапваш два залъка, за да не припаднеш. Една топла супа би свършила много по-добра работа. Толкова ли е трудно да дадеш една супа на тези, които ти спасяват живота?!
Веселина Ганчева показа вечерята си в болницата – мухлясало масло и парченце кашкавал. „Това е от всяка вечер от години. Може да се провери. Господа, срам ме е от Вас“.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Всички вкупом забравиха ,че България загуби Студената война не по своя вина . Какво чакат хората ... победителите да започнат да хранят народа и да му осигурят стандарт на живот такъв какъвто е в Германия и Франция ...
тази болница, държавна е със сигурност. Тази мизерия е планирана, за да станат всички болници частни и в тях да се тестват лекарства на западните фирми върху безплатни опитни пациенти - по-чистичко, малко кетъринг храна и те лапат въдицата. Нищо не е случайно, затова и заплатите на медицинския персонал се държат безумно мизерни нарочно с години - или да напуснат или да започнат клиничните проучвания, при които фирмите вече развързват кесиите. Само населението трудно и бавно схваща действителността.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Още в началото на деня може да почувствате, че околните