30.10.2020 13:38

В университета било опасно, а ни пращате в К19-отделения: Студент по медицина

Видян 5962 пъти | Коментари 1
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

нарушавате основен принцип от медицината: "око да види-ръка да пипне", нали на него ни учихте по пропедевтика. Но, повечето студенти така или иначе сме в болниците, защото работим, стажантстваме или доброволстваме, така че излиза явно пак сме в рискова среда. Не се тревожете, ние ще бъдем знаещи и кадърни в специалността, която сме си харесали, в специалността, в която въпреки вас ни обучават. Ала какво да кажем на пациентите, които попитат страничен въпрос: "съжаляваме, тези цикли ни бяха онлайн, имахме само 2 упражнения за по 40мин."


Нещо, което крайно ме възмути!!!


НЕ СМЯТАТЕ ЛИ, ЧЕ Е МЕКО КАЗАНО ЛИЦЕМЕРНО, ДА ПРЕКРАТЯВАТЕ НАШЕТО ПРИСЪСТВЕНО ОБУЧЕНИЕ, ЗАЩОТО КРИЕЛО РИСК, А В СЪЩОТО ВРЕМЕ ДА НИ СЕ МОЛИТЕ ДОБРОВОЛНО ДА ОТИДЕМ В КОВИД-ОТДЕЛЕНИЯ КЪДЕТО ДА РАБОТИМ ЗА АПЛОДИСМЕНТИТЕ В 21:00?!


За финал ще кажа- спокойно, ние ще дадем всичко от себе си да бъдем умели и можещи въпреки вас, въпреки отношението на пациентите, въпреки някои началници на клиники и директори на болници, въпреки заплащането. Ако ли не... всички знаем къде се намира Терминал 1... Останете със здраве!


Копирано от колега! Пълна подкрепа", написа Мирослав Михайлов.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 30.10.2020 20:04

    Цветелина Джоголанова за будителите с черни души в бели престилки: Само ще ви кажа, нещо, което е абсолютна истина. Преди 3 седмици, сестра ми влиза в болница с бъбречна криза, правят и тест за Covid и се оказва (), хвърлят я в изолатор и 1 денонощие не и се обръща никакво внимание. На другия ден зет ми отива и вижда, че е бледа като мъртвец и благодарение на връзки, я изкарва от въпросната болница, като я кара в друга болница, там отново и правят тест и се оказва отрицателен, та дори с антитела. От там се прави спешна операция на бъбрека, защото е получила гърч, а бъбрека и е бил с гной Така, че моля да си спестите цирковете, че ми се повръща от медици, като тези от първия вид. Доктора, е казал, че ако се е забавила още няколко часа, е щяла да загуби не само бъбрека, но и живота си, а тя е майка на 2 деца. За мен държавата ни вече удари дъното.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

овен

Динамиката в сряда изисква от вас да намалите темпото

Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Динамиката в сряда изисква от вас да намалите темпото,