Свързани новини

18.10.2019 14:22

Семейството на умрелия в София англичанин иска независимо разследване

Видян 4015 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

свързана с наркотици. Той е шофьор в DHL, а там ги тестват. Само предната седмица той мина такъв тест и го издържа. Той не взимаше наркотици, не би могъл да си го позволи, заради внезапните тестове в работата му. Обичаше работата си и не вярваме, че е използвал наркотици. Един от приятелите му ни каза, че мястото, където са били настанени и мястото, на което е намерен брат ми са на 18 км едно от друго. Но брат ми тук дори не ходи до местния магазин тук, така че не знам как е успял да стигне толкова далече. Казаха ни, че е излязъл в 8:50 за цигари, а е намерен в 9:58 на 18 км. Докладът твърди, че е намерен в безсъзнание на земята. Казано ни бе, че е бил с рана на главата, а също така и в опиянение. Оттук не знаем нищо. Не знаем дали е бил лекуван или му е дадено нещо. Само чухме, че е бил отведен и след това изведнъж станал агресивен. Сякаш го виждам как се събужда и мисли "Къде, по дяволите, съм?" Той е 191 см висок и не знам дали са сметнали, че е заплаха, но е странно да твърдят такова нещо. Той беше нежен гигант. После, по някаква причина, те викат полиция и полицията го отвежда от болницата в участъка. Той умира по пътя. Ако не е бил добре защо са позволили на полицията да го вземе?"


Г-жа Браун, която е на 40 г., твърди още: "Той беше нежен гигант, беше най-любезното момче, което можете да срещнете. Беше обичан от всички. Отидохме във вторник вечерта в пъба, в който ходеше Роб в Хийт Хайс. Вече се беше разчуло за смъртта му и обикновено празната по това време на седмицата кръчма бе изпълнена с 300 души. Това показа колко много хората го обичаха".


Изявление на Външно министерство гласи: "Подкрепяме семейството на британския гражданин, който почина след инцидент в София и нашият екип е във връзка с британските и българските власти".


Източник: Сега


Снимка: БГНЕС


 


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола в Европа е ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

дева

Внимавайте с документите

Днешният ден ще премине под знака на интензивната