29.11.2016 14:11

Плевнелиев: Ще връча мандат на тези, които ще имат най-голям шанс

Видян 2335 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

   Ще връча третия мандат на тези, които ще имат най-голям шанс да направят опит за ставане на правителство в 43-то Народно събрание. Това каза президентът Росен Плевнелиев след края на Консултативния съвет по национална сигурност (КСНС) на тема „Актуалната политическа обстановка в страната и набелязване на мерки за излизане от политическата криза", предаде Фокус.


"Третият мандат ще бъде връчен от мен след много размисли разговори на тези, които ще имат най-големия шанс да направят опит за ставане на правителство в рамките на 43-тия парламент защото това е и моята воля", обясни държавният глава.


"Не искам служебно правителство, не съм тръгнал да търся министри. Не е моя цел. Не това е задачата ми в този момент, а да направя всичко необходимо политическата криза да не прерасне в парламентарна криза. Не е добре за България да имаме две служебни правителства”, допълни Плевнелиев.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

козирог