Самоковският бизнесмен и неформален ръководител на партия Лидер Христо Ковачки смята, че партията на Бойко Борисов ГЕРБ няма да получи мнозинство на следващите парламентарни избори.
"ГЕРБ няма да спечели мнозинство", казва Ковачки в интервю за днешния брой на вестник "Стандарт". Ковачки отрича Лидер да е продукт на ДПС. "Няма как да е продукт на ДПС след като правим коалиция с ВМРО. Ясна е позицията на ВМРО по отношение на ДПС, а пък ние сме коректни партньори на ВМРО и имаме много добър успех на всички местни избори", казва още той. Христо Ковачки съобщава, че партията е показала, че "гони 10%". По повод на твърденията, че Лидер е създадена с благословията на президента Ковачки отговаря: Моето лично отношение към държавния глава е уважение за това, което прави за развитието на държавата, и това, че е първият държавен глава от ново поколение, който е втори мандат президент".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед