26.10.2015 09:45

ЦИК: Няма смъртен случай в Арена Армеец

Видян 2317 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Пет жени, чакали тази нощ в зала „Арена Армеец”, където се предават протоколите от местните избори в столицата, са приети в Спешно отделение на УМБАЛ „Св. Анна”-София, съобщи Фокус, позовавайки се на информация от болницата. По-рано тази сутрин Нова телевизия съобщи, че член на секционна избирателна комисия е припаднала в „Арена Армеец”. Жената е била прегледана от пристигналия на място медицински екип и няма опасност за живота й. Не се е стигнало до трагичен инцидент, каза говорителят на ЦИК Цветлозар Томов.


Според информацията на Фокус за петте жени, приети в болница, това са: 72-годишна жена след колапс, която впоследствие е отказала хоспитализация; 60-годишна жена след колапс, която също е отказала хоспитализация; 20-годишна жена с пелвиопперитонит, отказала да бъде настанена в болница; 31-годишна бременна жена и 56-годишна жена със стенокардия, която е хоспитализирана в Клиниката по кардиология на УМБАЛ „Св. Анна”-София.


Дълги опашки се извиха тази нощ пред сградата на Общинската избирателна комисия в София. Боян Цветанов е първият, който е влязъл в сградата на ОИК, четири часа по-късно е и първият, който успява да си тръгне.


Не ни пуснаха в продължение на един час, защото нямаше организация. Вътре беше батак. Нямаше номера дълго време. Стояхме на входа един час и 20 минути преди да излязат номерата и да влезем вътре, разказа Боян Цветанов, председател на 128-а подвижна избирателна секция в район ”Младост”, пред БНР.


Когато влязохме, пак трябваше да чакаме, защото системата не беше в ред, добави той. Извозването на чувалите с бюлетини продължи до късно през нощта, хората традиционно бързаха да получат номер, с който да бъдат извикани в залата и да предадат протоколите си. Въпреки осигурения им превоз и храна и вода, много от тях така и не успяха да се приберат по домовете си навреме заради организационни неуредици. Най-късно в ОИК пристигнаха хората, които са се забавили в училищата заради проблеми с принтерите или загубени протоколи, а хората от СИК в 120-о училище в София пък останаха заключени до един часа през нощта заради технически проблем с копирните машини.


 


 


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:

- Какво значи това?

Той:

- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.

Тя:

- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!

 

към хороскоп хороскоп

рак