Народното събрание отмени на Стратегията за приватизация на "Булгартабак Холдинг" АД - София, одобрена от парламента на 10 декември 2003 г. Това ставя ясно от обнародвано в „Държавен вестник“ решение на парламента.
Агенцията за приватизация ще трябва да изработи стратегия за продажбата на "Булгартабак", тъй като холдингът вече е изваден от списъка на предприятията, които са от значение за националната сигурност. Мотивите за изваждане на холдинга от списъка, в който той бе вписан през 2003 г. са, че икономическите условия вече са значително променени. Основните точки, заложени в стратегията, са загубили актуалността си, а изискванията за стратегически инвеститори до голяма степен са неприложими. От друга страна конкуренцията от чуждестранните производители на тютюневи изделия на българския пазар се засилва и всичко това налага да се вземат бързи, адекватни и гъвкави решения за преструктурирането на сектора. /БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия