23.11.2008 18:07

Бойко иска право да инспектира „ЧЕЗ“

Видян 2862 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Кметът на София Бойко Борисов поиска от министъра на икономиката и енергетиката Петър Димитров да го упълномощи да прави проверки и да съдейства за отстраняване на проблемите с тока, както и на предпоставките за възникването на такива. Това стана ясно по време на среща между градоначалника и представители на електроразпределителното дружество „ЧЕЗ“.


Двете страни се договориха до края на годината в София да бъдат изградени аварийна служба и кол център за абонатите. Така щяла да бъде подобрена организацията за реагиране при аварии с тока, каквито причини силната буря в нощта между петък и събота. След ураганния вятър през почивните дни дружеството е приело едва 30% от подадените сигнали за аварии. „Има определен капацитет на обаждания. Това, което се случи в последните няколко дни засегна над 49 000 наши абонати”, обясни шефът на столичното направление на „ЧЕЗ“ Божидар Гатев.


Както е известно заради бурята в петък без ток останаха няколко столични квартали.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

риби