За още по- голям хаос, който предстои в енергетиката, предупреди на пресконференция Явор Куюмджиев от БСП. Като виновник той посочи "любимеца на Бойко Борисов – Делян Добрев". Явор Куюмджиев изтъкна, че през 2012г. Добрев е написал писмо до ДНСК, с което на практика признава, че управляващите тотално са загубили контрол върху включването на ВЕИ-тата. На базата на това писмо ДНСК отказва разрешения на над 130 фотоволтаични инсталации. „Тези отмени в момента падат в съдилищата в страната”, подчерта Куюмджиев. По думите му тези централи предстои да бъдат включени, което ще създаде още по- голям хаос в енергийната система. Куюмджиев припомни още, че те са с най- висока цена и електроенергията им задължително се изкупува. Той напомни, че за 2 години ГЕРБ позволиха да се включат над 1000 мегавата и отбеляза, че е абсурдно да бягат от отговорност.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази