29 лекари от МБАЛ “Югозападна болница” са депозирали оставките си пред управителя на лечебното заведение д-р Илия Тонев.
Причината за решението им е, че по време на извънредното заседание на Общинския съвет по повод трагичния случай със смъртта на новородено бебе в линейка, лекарите са наричани “убийци” и “некадърници” от част от местното население. Това заяви д-р Димитър Станоев, началник на кардиологичното отделение, предаде БНТ.
Медиците казват, че са дълбоко обидени от тези квалификации и настояват за среща с общинското ръководство в Сандански. Те искат общината да работи за решаването на проблемите в болницата като неин собственик, а не да създава нови.
Ако това не се случи, лекарите са категорични, че на 11 януари ще си тръгнат от болницата, а това ще доведе до затварянето на някои от отделенията.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
То това е целта на соросоидите, затваряне на болниците в България и връщане към каменната ера, шамани, екстрасенси, врачки и баячки.Хванали са маргиналите да свършат и тази работа. Българите гледат апатично как се срутва държавата им и как ще се напечелят в чужбина като мият задници там.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!