Демокрацията е хубаво нещо, но това да отидеш да заложиш крадения GSM без документи не е демокрация за мен, заяви премиерът Бойко Борисов след представянето на Павлин Димитров като зам.-министър на вътрешните работи и Калин Георгиев като генерален комисар на МВР, предаде БГНЕС.
Борисов подчерта, че ако полицаите искат повишение на заплатите, трябва да се увеличат и приходите в хазната. „Трябва да докажат, че го заслужават, че го могат“, заяви той. Според него, освен борбата с наркотрафика, корупцията и престъпността, МВР трябва да се справи „и с тези катаджии, които ни срамят“, като се пазарят с хората. Борисов подчерта нуждата от ефективна борба с наркотрафика, както на глобално, така и на местно ниво. Той подчерта, че иска преди началото на учебната година родителите да се чувстват спокойни. Министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов подчерта, че полицейските служители ще носят своята наказателна отговорност при употребата на бойни патрони.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Чудовищата са реални, привиденията ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази