Не се срамувам от ПП-ДБ, Христо Иванов направи добра Конституция. Това заяви в кулоарите на Народното събрание лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. Той представи през периода законопроекти, подписани от ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ и ДПС.
"Новото служебно правителство ще бъде избрано по същия начин, по който избирахме старото, само че не от президента Радев, а в случая избрания от него Главчев", допълни Борисов.
Бойко Борисов каза още, че от ГЕРБ са готови за изборите.
"В едно парламентарно мнозинство трябва да има по-широка палитра от подкрепа", каза още лидерът на ГЕРБ.
Той критикува финансовите действия и отпускането на допълнителни разходи в последния момент и от правителството в оставка, и от парламента.
"Докладът на Международния валутен фонд каза да спрем с тези харчове и едните, и другите. За тези няколко дни страшно надцакване кой повече пари ще похарчи - правителството или парламента. Няма да оставим на Денков и Асен Василев да дават стотици милиони последният си ден, това е грешно", каза още Бойко Борисов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Спомняте ли си преди едно има няма 5 години когато Христо Иванов беше правосъден министър в правителството на ГЕРБ и козеруваше на Борисов. Помните ли как се криеше тогава по коридорите и се измъкваше през задните врати. Сега ми е адски смешно като почне да се ежи по този начин, при положение, че до вчера се е попикавал от страх от тях.
Иванов се изгаври с конституцията
Иванов ви написа удобна конституция, да услужи на олигархията
пълни глупости са това!
Христо Иванов е един от некадърнити юристи, които България е имала
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и