Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен заяви, че течовете от газопроводите Северен поток 1 и 2 са акт на саботаж. В "Туитър" тя написа, че умишленото разрушаване на европейска енергийна инфраструктура е неприемливо и предупреди, че подобни действия ще доведат до най-силния възможен отговор.
Фон дер Лайен се обяви за провеждане на разследване, за се изясни какво точно се е случило и какви са причините за него. По-рано премиерите на Дания и Швеция Мете Фредриксен и Магдалена Андершон казаха, че изтичанията са предизвикани умишлено.
От компанията оператор на Северен поток 1 информираха, че ще задействат всички необходими ресурси, но предупредиха, че за момента не е възможно да се каже кога точно газопроводът ще бъде възстановен. Още преди седмици ЦРУ е предупредило Германия за възможни атаки срещу газопроводите в Балтийско море, съобщава германското списание "Шпигел" по повод газовите течове на "Северен поток" 1 и "Северен поток" 2.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
тая е абсолютна грешка за поста си -джендърка...........и съсипа Европа,все е зяпнала,ще й влезе муха в устата
Когато и да съдят доказано корумпираната, насърчаваща войната и оплетена в схеми за много десетки милиарди за ваксини многодетна акушерка Урсула, все ще е много късно. Тази дребна и спаружена женица унищожи Европа, обслужвайки усърдно своите началници глобалисти и от САЩ. Голям е Ердоган, който и показа колко чини като даже не я отрази и я остави да виси самотна и права
Сега следва да видим как Уруспията Урсула фон дер Лайен налага санкции на терористите от САЩ и UK за разрушението на европейската енергийна инфраструктура!!!!
Уруспията Урсула фон дер Лайен заяви, че изтичането на газ от газопровода "Северен поток" в Балтийско море е "акт на саботаж" от страна на Сатанинските Античовешки Щати !!! В което НИКОЙ не се и съмнява !!! А тези дни ще аварира и полско-норвежкия газопровод, слава на Аллах !!!
Уруспията Урсула фон дер Лайен, що не попита господаря си Бай Хлопни Дъска, кой го направи това? Белким ти каже, А????
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед