Свързани новини

01.02.2022 13:52

Жена почина насред Спешното

Видян 3295 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Жена на 43 години почина, докато чака да бъде приета в Спешно-приемно отделение на Врачанската болница. Тя била докарана с линейка на спешния център.


 


В интернет се появи видео от трагедията, което взриви социалните мрежи. В кадрите се вижда, че млада жена колабира в коридора пред очите на детето си. Според мъжа, заснел видеото, жената е починала още пред регистратурата.


 


Това обаче беше отречено от д-р Петър Керемедчиев, изпълнителен директор на МБАЛ Христо Ботев, част от което е Спешно-приемно отделение, предаде БНР. По думите му пациентката е издъхнала в ръцете на реаниматорите след 45-минутна битка за живота й.



Първоначалната информация е, че починалата имала тежка белодробна емболия, която може да е предизвикана от постковид синдром, въпреки че тестът ѝ за коронавирус е дал отрицателен резултат.


 


Шефът на Врачанската болница е предприел административни мерки за разпространените в социалните мрежи кадри.


Напомняме, че това е поредният смъртен случай у нас, който вероятно се дължи на липсата на своевремененна медицинска помощ.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

риби