Футболният "Берое" е струвал на държавното ТЕЦ "Марица изток 2" над 53.395 млн. лева. Това заяви министърът на енергетиката Александър Николов по време на парламентарния контрол след въпроси от трима депутати, сред които и Атанас Михнев от "Продължаваме промяната", предаде Дневник.
Михнев се появи в залата с фланелка, шал и маска на "Берое". Той заяви, че клубът не е бил подготвен за решението за спиране на държавното финансиране. Депутатът попита дали е възможно клубът да бъде продаден за 1 лев, а не за обявените 5.4 млн. лева, както и дали може издръжката да продължи за още два-три месеца, ако не се намери веднага решение за спасението му.
"Знаем, че загубите са колосални и че са необходими промени. Надяваме се клубът да бъде продаден за 1 лев, за да се осигури съществуването му", каза Михнев.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си