03.06.2009 14:17

Малко е вероятно да бъде открита черната кутия на изчезналя самолет

Видян 2743 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Органът, който официално разследва изчезването на самолета Еърбъс А330 на авиокомпания Еър Франс, извършващ полет между Рио де Жанейро и Париж, изрази съмнения, че е възможно да бъдат намерени черните кутии на машината и допълни, че първи доклад за инцидента ще бъде готов в края на юни, предаде АФП.


"Не можем да изключим възможността да не намерим черните кутии", заяви директорът на Бюрото за разследване и анализи (BEA), Пол Луи Арсланиан на пресконференция в околностите на Париж. Той припомни, че черните кутии несъмнено се намират на "дълбоко и планинско" място в Атлантическия океан и призна, че "не е особен оптимист" относно възможността да бъдат открити. Арсланиан заяви още, че ще "опита да публикува първи доклад в края на юни" за катастрофата, при която изчезнаха 228 души. Той допълни, че "нищо не ни кара да смятаме, че самолетът е имал проблем при излитането си от Рио". Самолетът Еърбъс А330 на Еър Франс, извършващ полет от Рио към Париж, изчезна в понеделник над Атлантическия океан с 228 пътници на борда. Френските и бразилските власти потвърдиха, че отломки от самолет, които вероятно са от машината на Еър Франс, са били открити вчера от бразилските ВВС на 1000 км от бреговете на Бразилия и на 2000 км от крайбрежието на Сенегал. Информацията е на БГНЕС.


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…