Свързани новини

24.09.2021 13:19

ГЕРБ обявява президентската си двойка до края на другата седмица

Видян 2475 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

ГЕРБ ще обяви президентската си двойка до края на другата седмица. Това каза пред Нова тв Димитър Главчев, който е председател на 44-ия парламент.


В момента колебанията в ГЕРБ са дали настоящата кандидатура да е ярка партийна фигура, или - не, разкри той.


"Не изключвам диалог с всички, но най-важното е да има редовно правителство, защото няма нищо по-лошо от служебно и гражданите ще го разберат. В такава ситуация управлението е безконтролно“, допълни той.


Според него никой няма да има сам след изборите 121 гласа в парламента, поради което ще трябва да се търси диалог, за да има правителство.


За Главчев естествени партньори са "Демократична България", с които са заедно в ЕНП, а за новата формация на Петков и Василев той смята, че твърде широко са разтворили ветрилото и сякаш искат да привлекат избиратели от ляво и дясно, но дори и с тях е нужно да се води разговор.


Димитър Главчев пожела да нямаме парламенти като 45-ия и 46-ия, като отбеляза, че изглежда оценката на всички в това отношение е близка.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 мърша 24.09.2021 13:35

    Главчо отново потвърди пред обществото, че ОПГ-го на Борисов са упражнявали 12 г геноцид над българите и имат намерение да го правят и в бъдеще, като се противопостави категорично на увеличението на пенсиите, които са като за затворници. Явно им прави удоволствие хората да се гърчит и умират в бедност и болести, за разлика от тях, които откраднаха много десетки милиарди, задлъжняха поколения на ред пак с няколко десетки милиарди кредити, осигуряват си огромни заплати на тях и фамилиите им, но обикновените българи обричат на геноцид

  • 001 Anonimen 24.09.2021 13:25

    Защо този шебек плаши със служебно правителство ? Белгия престоя 3 г.със служебен кабинет докато "изровят" що-годе честни и почтени хора да управляват държавата, какво лошо има в служебен кабинет който да си върши добре работата както сегашният наш например ? В Белгия защо не плашеха с това през тези 3 години, както този герберски шебек заплашва ? Аз съм съгласен дори вечно да ни управлява такъв служебен кабинет !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

дева