Свързани новини

13.09.2021 15:17

Не съм говорил с Радев за нов служебен пост: К. Петков

Видян 2729 пъти | Коментари 1
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

„Все още не съм провел разговор с президента Румен Радев и не знам дали ще бъда част от следващото служебно правителство”, заяви  заяви министърът на икономиката Кирил Петков, който заедно с финансовия министър Асен Василев бе на среща с представители на синдикатите в Мини Марица-изток и ТЕЦ 2. Той отказа да коментира и дали ще участва в нов политически проект.


"Докато сме служебни министри ще си вършим работата като такива. Това ни е и днешният фокус, дошли сме тук да говорим с хората, да чуем техните мнения и да го обединим с нашите стратегии за Плана за възстановяване, в който един от приоритетите е Индустриалните зони“, каза още Петков. На свой ред Василев допълни, че освен  това трябва да се планират и средствата от Фонда за справедлив преход, които са 1.3 млрд. лв. и са специално за въглищните региони.


Напомняме, че в публичното пространство усилено се твърди, че Петков ще прави нова политическа формация заедно с Василев, а анализатори твърдят, че това може да размести политическата картина на вота.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 13.09.2021 15:36

    Ами ние имаме разумен Президент и се надявам Петков, Василев и Комитова задължително да са част от следващото служебно правителство, те започнаха това което трябваше да започне - разкриване на кражбите и корупционните сделки на крадците от ГЕРБ начело с простата банкянска пожарникарска тиква ! Никой вече не се надява на НИЩОСВЪРШИЛИТЕ чалгари от ИТН, самата тяхна представителка многоуважаваната г-жа Мика Зайкова призна, че /меко казано/не са дорасли за политика депутатите на ИТН, все пак ги уважи като не каза, че нищо не става от тях освен да "вият" като чакали чалга-песните си ! Намери се един разумен човек в ИТН !

RSS

Най-нови

Рюте оглави НАТО заради умението си да успокоява Тръмп

Рюте оглави НАТО заради умението си да успокоява Тръмп

Рюте беше избран за генерален секретар ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

рак