България е с най-високо ниво на престъпления, насилие или вандализъм в целия Европейски съюз. Това сочи ново изследване на Евростат, според което 20,2% от хората в страната ни съобщават за престъпления, насилие или вандализъм в района, в който живеят.
Най-ниско е нивото на престъпления и вандализъм в Хърватия - 2,7%.
През 2019 г. 11,0% от населението на 27-те държави-членки на ЕС са съобщили, че са изправени пред проблем с престъпността, насилието или вандализма в техния местен район. Този дял намалява всяка година от своя връх през 2013 г. (14,1%). Както може да се очаква, хората, живеещи в градовете, съобщават за тези проблеми над три пъти по-често от хората в селските райони през 2019 г. (21,3% срещу 6,9%).
Фокусирайки се върху състоянието на бедността, 13,4% от хората в риск от бедност в ЕС съобщават за появата на престъпления, насилие или вандализъм в техните райони, в сравнение с 10,6% от тези, които не са изложени на риск от бедност.
Делът на хората, съобщаващи за престъпления, насилие или вандализъм в техния район, варира в различните държави-членки на ЕС. След първенеца България се нареждат Гърция (16,9%) и Нидерландия (16,3%).
За разлика от тях, заедно с Хърватия на най-ниска позиция се намират и Литва (3,2%) и Полша (4,4%), отбелязва БГНЕС.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Най-ниско е нивото на престъпления и вандализъм в Хърватия - 2,7%. Харватите са си пратили циганите в трудовите лагери, ние им давахме народни пенсии за мишкосване и обиране на мандри, а децата и внуците им направихме олигарси и политици.
Настояваме за сериозна информационно-аналитична справка за последствията от ваксините както първа, така и втора, върху здравето на хората и публична информация за хората, които са починали след ваксиниране. Другото е убийство, което правят тези образи с българското население.
Ами така ще е като българската полиция е насочена единствено към малтретиране на невинни протестиращи и опазване властта на мутрата по всякакъв начин и за това е добре възмездена.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!