Уж пиар, уж кандидат-премиерът Деница Сачева, известна с проклятията си за ГЕРБ и определенията за партията и нейния лидер като "мафия" и т.н. преди да стане заместник-министър, а после и министър от същата партия, се изпусна с писание по повод на критиците си. Само напомняме тоталния провал на движените от нея социални мерки, които досега обхващат 5% от работещите, главно в държавни, общински и чужди фирми ...."Говорете си. Не ми пречите. Знам коя съм, къде съм и защо. И знам къде отивам".
Това написа в профила си във Фейсбук министърът на труда и социалните грижи Деница Сачева. Думите са част от "лирично отклонение" в края на текст, в който тя на 26 реда изрежда с милиарди левове и милиони хора какво е постигнато "с подкрепата на премиера Бойко Борисов и политическа партия ГЕРБ". Всъщност е с нашите пари на данъкоплатци, но явно според министрите държавата е частна собственост на премиера и правителството.
След статистиката, както я определя Дневник, макар че някои данни са най-меко казано неточни, Сачева добавя, очевидно имайки предвид протестиращите (сред които и хиляди млади хора, много от тях с успешен бизнес и кариера) или критикуващи интелектуалци (сред които професори от Софийския университет и БАН).
"Уважаеми бивши величия, провалени политици, политически тролове, "Фейсбук" пехливани, политически комедианти, които привиждат фарс, псевдомислители за народа, за който осигурявате само зрелища, но не и хляб.
Говорете си. Не ми пречите. Знам коя съм, къде съм и защо. И знам къде отивам.
Харесването не ме блазни. Нехаресването не ме плаши.
Приятна игра."
Под нейната публикация има и благодарности, но и много критики, включително, че някои от данните ѝ изобщо не се връзват с реалността."
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Богатите също плачат – имайте го предвид. Идва ред на нашите алчни управленци, колкото и да си мислят, че са измислили перфектните схеми за укриване и изпиране на мръсните си милиони, откраднати от българските и европейските данъкоплатци.
Пехливан-ханъмата от БКП-ГЕРБ-ШАЙКА-харема подава дупе на медия-амбразурата за спасяванетго на разжалван редник БОКо! А "БОК" на турски значи "ЕКСКРЕМЕНТ"!
Сачле,не знам кво знаеш,но да не полегнеш на нарче в затворче!!!ЕЙ МНОООГО СИ ЗЛЕ!!!
ТЪПА, ПО-ТЪПА, НАЙ-ТЪПА П...КА
Надменно и горделиво изказване, лишено от човечност и разбиране на хората и проблемите им - всъщност точно онова, което излъчва безчувствената жена със стъкления поглед. Е, нищо не е вечно, колелото се върти и този факт не се нуждае от доказателства!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за разговори, срещи и