19.07.2020 15:27

Не трябва да бъде сменяно правителството в този момент: Калин Вельов

Видян 4757 пъти | Коментари 5
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

„Не ме е страх. Аз смятам, че корабът не потъва, а морето е бурно. Друга тема е как ще се справи корабът с бурното море. Още преди 4 години исках да вляза в политиката, но сега се отвори такава възможност”, заяви в ефира на „Събуди се” певецът Калин Вельов, който влезе като депутат в парламентарната група на ГЕРБ на мястото на Джема Грозданова, която подаде оставка.


„Предизвикателство е да бъдеш в морето, докато има бурен вятър. Никой не може да бъде категоричен, но аз не смятам, че вотът ще мине. Не съм политически експерт, нито политик. Аз съм музикант с гражданска позиция, който има намерение да подпомогне своя сектор”, обясни депутатът от ГЕРБ.


Той се обърна към протестиращите и сподели, че според него те имат голямо основание. Музикантът е на мнение, че връзката между гражданите и управлението се е загубила и трябва да бъде възобновена. Той смята, че много от нещата, които искат протестиращите, са справедливи, но начинът, по който искат те да се случат е нереалистичен.


„Смятам, че в този момент не трябва да бъде сменяно правителството и държавата не бива да остава без правителство. До март всички могат да се подготвят за избори и по демократичен начин да се избере ново правителство. Добре е, че хората изразяват бурно и шумно позицията си, за да бъдат гарантирано чути  и да бъдат взети мерки. Задължително трябва да има корекции”, категоричен е Вельов.


Той заяви, че ще се постарае да направи всичко възможно за малкото време, в което ще участва в управлението.


 




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 005 Тихомир Томов 20.07.2020 09:11

    Когато и да ги разклатиш винаги рефрена е " не е сега момента " .........Мислят си , че са вечни .

  • 004 Anonimen 20.07.2020 00:11

    дано в следващия парламент подобни нещастници да бъдат посочвани като пример кой не би трябвало да бъде депутат.

  • 003 Anonimen 19.07.2020 20:05

    Калинчо много иска да взима неоправдано високата заплата на депутат като масата слугинажни неграмотници в НС, които не стават за нищо, а произвеждат лобистки и твърде често абсурдни закони. Тотален нещастник и мазник

  • 002 Anonimen 19.07.2020 18:48

    пръдльо

  • 001 Велислава Дърева 19.07.2020 16:20

    ВСИЧКИ ВЪН!“ Е ПОДМЯНА НА АВТЕНТИЧНИЯ ПРОТЕСТ! ОПИТ ЗА РЕВАНШ НА „ГРАДСКАТА ДЕСНИЦА“, КОЯТО БЕТОНИРА БОРИСОВ. МЕРСИ! ОПАСЕНИЯТА, ЧЕ ПРОТЕСТЪТ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПРИВАТИЗИРАН, СА НА ПЪТ ДА СЕ СБЪДНАТ. „ВСИЧКИ ВЪН!“ Е ПОДМЯНА НА АВТЕНТИЧНИЯ ПРОТЕСТ! ОПИТ ЗА РЕВАНШ НА „ГРАДСКАТА ДЕСНИЦА“, КОЯТО БЕТОНИРА БОРИСОВ. МЕРСИ! ОПАСЕНИЯТА, ЧЕ ПРОТЕСТЪТ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПРИВАТИЗИРАН, СА НА ПЪТ ДА СЕ СБЪДНАТ. „Мутри – вън!“ – ДА! „Всички вън!“ – НЕ! „Всички вън!“ е вариация на байганьовското „всички са маскари“ – най-удобната формулировка за масовото (без)съзнание. Това може да доведе до ескалация тип „10 януари 1997“, да прогони всички леви, които са на протеста (като в 2014 г.), да обърне всичко против БСП и лявото (за кой ли път!), да употреби и дискредитира президента („Подкрепяме институцията, не президента Радев“, каза „отровното трио“!). Какво ни предлага „отровното трио“? Вместо подкрепа на вота на недоверие – окупация и разтурване на парламента! Ами нали някой трябва да го гласува този вот! Прочее, както през 2014 и сега на четвъртия ден на протеста се появиха лозунги срещу БСП, но! – и срещу президента Радев! Призивите за Велико народно събрание и промяна на Конституцията (прокуратурата в изпълнителната власт!) са абсолютно несъстоятелни и невежествени! „Отровното трио“ ни представя един безкраен римейк и опит за реванш на „градската десница“, която 2014 протестираше срещу Пеевски и накрая бетонира Борисов. Мерси! Някой се уплаши от всенародното обединение срещу мафиотското управление на ГЕРБ и реши да разедини народа и да злоупотреби с обществената енергия! Всички опасения, че протестът може да бъде приватизиран, са на път да се сбъднат! И когато утре се появят фашизоидни лозунги – никой да не се учудва! „Всички вън!“ е подмяна на автентичния протест! Призивът „Всички вън!“ има смисъл само, ако означава „Всички на протеста срещу ГЕРБ!“. Другото е поредната лъжа! Автентичният девиз е: „Мутри – вън!“ Вън Борисов, Гешев и цялата им престъпна групировка! Велислава Дърева

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!

към хороскоп хороскоп

телец

За вас този ден бележи началото на нова лична фаза

За вас този ден бележи началото на нова лична фаза. Ако