“Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) прави глупости през седмица-две”, заяви премиерът Бойко Борисов пред журналисти в Габрово, където откри завършения обход на града. Коментарът му е във връзка с разчетите на държавния регулатор, според които топлинната енергия ще отново поскъпне от 1 юли. „И без това им е изтекъл мандатът, ще обсъдя с колеги смяна”, подчерта той относно”, закани се той.
„Не с 4, с 42% свалихме цената и съответно очакваме да има резултат”, отсече Борисов, който напомни, че стойността на природния газ е намалена след преговори с Газпром. Той недоумява защо при това положение КЕВР се готвят да вдигнат с 20% тарифата на топлофикациите.
„КЕВР или ще влязат в час и ще говорят това, което реално имат, а не да ми правят прогнози и след няколко дни да ги опровергават”, призова премиерът.
Припомняме, че регулаторът трябва да обсъди увеличение на цената на топлото за София с 22%, с 15 до 18 на сто за Бургас, Враца и Разград.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
И във ФРОГ изчезнаха коментарите срещу суджукорастите.
Иван Иванов от КЕВР като афроамериканеца Джордж Флойд от град Минеаполис, щата Минесота, САЩ?
Цената на газта влияе пряко върху цените на много сфери в икономиката. Така наречената КЕВР /комисия за енергийно и водно регулиране/ е на практика бронираната жилетка на министър-председателя. Защо? Всяко решение на колективен орган не подлежи на санкция, особено наказателна. Тази комисия е прикрите на решенията взети всъщност от премиера, но обявени от няколко чиновника на държавна хранилка. Ако забелязвате имаме трайно установена национална политика да се създават напълно безсмислени постоянни и временни комисии и това не е никак случайно. Произвеждат решения на колективен орган = пълна безотговорност. И никак не е случаен фактът, че органа който ще бори корупцията в България е също "комисия". Празна дума! Комисиите от всякакъв вид имат качествата на захарен памук - произвеждат нещо, но не отговарят за нищо! Държавни хрантутници, които замазват с експертен хоросан политическите решения на изявени престъпници интегрирани в политиката. Та това напълно измислено нещо КЕВР, управлявано от пет дебила, произведе престъпно решение за увеличаване на цената на газта!? При безспорен факт на намаляване на цената от руска страна с 50%. Как ви се струва това? И какви са тези самозвани и набедени "експерти", които просто поставят 50% от намалената цена в джоба на самият пладнешки хайдутин ББ. Оттам по различни "проекти" и право в офшорните им сметки. Това е тяхното всичко! А цените на останали стоки и услуги заминават до тавана, че и над него. Схващате ли? Ограбват ни посред бял ден и 7 милиона човек мълчат като риби. Плащат на престъпниците и мълчат! Това поведение е недопустимо. Престъпници, които отдавна трябваше да са в затвора с доживотни присъди се изживяват като политици и вдигат цените на всичко, при очевидни факти и предпоставки за намаляване. Това тяхно престъпно поведение се подкрепя пряко от ЕС и престъпната партийна коалиция в парламента /знаете кои са/, но се въвежда от премиера. КЕВР са обикновен политически памперс! Вижте американците! Ама добе ги вижте. Вижте Париж и Лондон. Хвърлете емоциите си в коша за смет. Защото утре, за всички тези стачкуващи и непримирими милиони хора, нещата ще се оправят някак, а нас ще ни забият под земята без да им мигне окото. Правят го всеки ден. Защото спим дълбок зимен сън! И блеем като овце! Ограбват ни. Управлява мафия.
Цензура, сър! Госпожа В. забрани коментарите в сайта си epicenter.bg, кой обслужва Петата колона и Суджукорастията.
Ами нали точно Борисов си определи комисията, за да го обслужва и тези глупости ги правят през целия си мандат. Никой нормален не може да си обясни защо нещото Иванов е шеф на КЕВР, или по-точно много добре си обяснява,за това и получават огромни заплати и не само. Изпълниха си задачите и като им изтече мандата прозрял, че правили глупости и щял да ги маха.....някой няма ли да си прибере вересиите?!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни