Броят на американците, които са удовлетворени от начина, по който се развиват нещата в страната, е нараснал със 7 % откакто Барак Обама пое президентския пост, сочат резултатите от проучване на общественото мнение, предаде АФП, цитирана от БГНЕС.
Средно 21 % от анкетираните 1 547 пълнолетни граждани на САЩ в проучване на "Галъп", проведено от 1-3 март заявяват, че са доволни от състоянието на нацията. Процентът според соцологическата агенция е нисък, но отбелязва съществено подобрение спрямо 14-те процента от американците, които отговарят идентично на запитването между 21-23 януари и дори още по-добър резултат от миналия октомври, когато едва 7 % са смятали, че нещата в страната се развиват добре. "Галъп" измерва удовлетвореността на американците всекидневно откакто Обама положи клетва на 20 януари в условията на най-тежката икономическа криза в страната от Голямата депресия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Рядко срещано торнадо премина през ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и