Изпълнителният директор на Tesla и SpaceX Илон Мъск заяви, че хората трябва да се слеят с машини, за да се превърнат в нещо като киборг.
„С течение на времето мисля, че вероятно ще видим по-тясно сливане на биологичната интелигентност и цифровата интелигентност“, каза Мъск пред аудитория на Световната правителствена среща на върха в Дубай, където той също пусна Tesla в Обединените арабски емирства (ОАЕ).
„Става дума най-вече за честотната лента, скоростта на връзката между мозъка и цифровата версия на себе си, особено за изхода.“
Мъск обясни какво има предвид, казвайки, че компютрите могат да комуникират със „трилион бита в секунда“, докато хората, чийто основен комуникационен метод е да пишат с пръсти чрез мобилно устройство, могат да правят около 10 бита в секунда.
В епоха, когато AI Изкуственият интелект заплашва да стане широко разпространен, хората биха били безполезни, така че има нужда да се слеят с машините, твърди Мъск.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Да опази Бог роботите да завладеят човешката раса . Мъск трябва да постъпи в клиника да му лекуват лошите мисли
Да се слее с вибратор
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си