Новият управляващ директор на най-коментирания и най-мощния световен техногигант Huawei, който уплаши американците, че Китай излиза вече като водещ играч в ерата на 5G, ще бъде един от участниците във фестивала Webit в Арена Армеец от 25 до 27 юни. На него се очакват над 6000 важни фигури от 110 държави в областта на дигитализацията и технологииите. Webit.Festival Europe е горд с привличането на Лианг Хуа, който е новоизбраният председател на Huawei – световният лидер в телекомуникациите с годишни продажби от $86 млрд. или над 50% повече от БВП на нашата страна и утроени в рамките на само 3 г. Компанията е първият номер 1 в сектора, успял да го постигне без американския пазар, който беше затворен за нея. Huawei е и номер 3 по пласиране на смартфони след Apple и Samsung. Силно е и присъствието на Мастъркард с двама вицепрезиденти и генерален съветник.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес постепенно ще започнете да преминавате към