Пътуването по новата отсечка на метрото от стадион ''Васил Левски'' до ''Младост 1'' е истинско изпитание заради тежкия въздух, сигнализираха в редакцията на 19` софиянци. Вероятната причина за тежката смрад от изгнила плесен, която по думите им се разнасяла от тунелите при движението на подземните мотриси, е проблем с вентилационната система. Ако трябва да преминете целия маршрут, най-добре си носете газова маска, за да издържите, коментираха хората.
Друг проблем се оказва трудната GSM връзка. Според пътници, опитали да говорят по мобилните си телефони в метрото, и трите GSM оператора нямат добро покритие в новия участък на софийското метро. Единствено в участъците, които са на открито, пътуващите имат връзка с останалия свят, но качеството е лошо и нормалната комуникация е почти невъзможна, коментираха потърпевшите пред 19`.
Припомняме, че новото трасе бе открито с две години закъснение на 8 май. Тогава от общината казаха, че около 50 000 пътници на ден ще ползват подземната железница и пътят до центъра ще е 7-8 минути.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп ще връчи ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова