Учените не правят изследвания само за коронавируса. Те упорито продължават да правят и други разработки за нещата, които ще останат след заразата. Някои са всекидневие, независимо дали човек е активен или е в карантина. На едно от тях е посветен днешният ни лайфхак. И така, последните изследвания на учените показват, че кафето е идеално да бъде пито на 3-ата минута от сипването. Тогава температурата му следва да е 60 градуса. Дали го пиете на екс като италианците, или го посръбвате по малко, трябва да знаете и други интересни неща. Например, учените са изчислили, че най-добре е СЛЕД кафето да пием вода - знаете, че в Гърция двете напитки вървят заедно, ама не казват коя след коя да консумираме. С водата след кафето ще се предпазим от камъни в бъбреците, убеждават ни експертите. Руските специалисти изненадват с предложение, който иска да отслабва, пиейки кафе, да му слага по малко масло. Оказва се, че ефектът бил кето, независимо от парадоксалността, която всеки ще изкаже на пръв поглед.
Писали сме по темата за дозата кафе, в която казват, че се криела
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!