20.04.2009 12:09

10-месечно бебе е починало в Доспат

Видян 2682 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

10-месечно момченце е починало на Разпети петък в доспатското село Змеица, съобщи пред Дарик зам.- окръжният прокурор на Смолян Даниела Ангелова, цитирана от БГНЕС. Смъртта на кърмачето е констатирана в Спешния център в Доспат, където 22-годишния му баща го завел за медицинска помощ.


Лекарите установили, че детето било починало още преди да постъпи в Бърза помощ.От прокуратурата вече са образували досъдебно производство за причиняване на смърт поради непредпазливост срещу неизвестен извършител, уточни Ангелова. Ще бъдат разследвани и лекарският екип и семейството, за да се провери в каква среда е отглеждано детето. До момента проверката на прокуратурата е установила, че бебето е имало здравословни проблеми. Момчето има и брат близнак, като то се е развивало по-бавно от братчето си, каза Ангелова. Вече е извършена аутопсия на детското трупче. Предстои да излязат резултатите от съдебно - медицинска експертиза, след което ще започне и разследването за смърт поради непредпазливост или немарливост, което обаче не е умишлено убийство, подчерта зам.- окръжният прокурор на Смолян.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

скорпион