Всичко написано за Деметра е лъжа. Крайно време беше да кажа истината. Това е едно дете на 23 г., с много приятели в Англия, в България. Завършила е университет. Няма истина в тази помия. Никой не ми се е обадил да ме попита. Това дете има приятели, има роднини, които са принудени да четат тези глупости, заяви Димитър Казълов-Дими за самоубийството на дъщеря си в Нова телевизия.
Това, което е разбрала, е било скоро преди да вземе фаталното решение. Полицията беше прибрала всичко - компютъра и писмото, което Деметра беше написала. Сестра й не е имала възможност да го прочете. Дори ние не знаехме, защото беше в полицията. За съжаление в компютъра нямаше нищо. Тежка диагноза - неизлечима форма на рак. Писмото беше написано с чувство за хумор, искала е да облекчи болката на всички. Искала е всичко да свърши набързо. Писмото е много лично, с много любов към всички. Опитва се да ни успокоява, каза още брадърът. Той разкри, че Деметра е имала братовчед, който си е отишъл от този свят от същото заболяване.
"В Къщата си има правила. Когато се налага някой да напусне, го викат в изповедалнята, но там не се коментират причините. Това е написано в договора. Деметра никога не се е обаждала във ВИП Брадър, за да говори с мен. Проверих разпечатките. Тя беше такъв характер, че е абсурд да се обади. Веднага тръгнах за Лондон, след няколко часа. Сестра й не смееше да се прибере в апартамента. Аз отидох по най-бързия начин, за да нормализирам нещата", разкри Дими.
Дими разказа и за ВИП Брадър. Стойка ме нави да участвам, плюс това ставаше въпрос и за пари. Забавно ми беше, не виждам нищо лошо. Ситуацията беше такава, че нямаше причина да се дразня. Нямаше такива хора. Аз се забавлявах наистина, с малки изключения. Изгледах целия сезон на запис и никъде не видях да съм интриганствал. Победата на Лестер не ме изненада. Успехът в такъв формат е низ от случайности. По-често такива хора печелят. Стойка наистина беше огорчена най-много от отношенията си с Найден. Тризначките бяха забавни, сподели Дими.
снимка: Блиц
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!